Fitter & Vitaler
bij Atrium

Lees meer

NIEUWS.

17 MAART, 2020

Thuis sporten ter compensatie

Gezond eten en bewegen is nu juist de manier om je weerstand tegen infecties te verhogen. Om onze leden tegemoet te komen tijdens onze verplichte sluiting geven wij onze leden de mogelijkheid gratis met professionele programma's thuis te sporten. Ieder lid waarvan wij het juiste emailadres hebben, heeft in de mailbox een activatiecode gekregen . 1* FITSNACKS.TV gedurende 3 weken tijdelijk gratis trainingen. 2* Les Mills Ondemand gedurende 60 tijdelijk gratis workouts. Dit is nu tijdelijk gratis speciaal voor leden van Atrium. Ben je lid en heb je geen email met code ontvangen en wil je gratis gebruik maken van FITSNACKS.TV  en Les Mills ondemand ? Stuur dan een email  naar info@atriumsport.nl  Dan sturen wij je een activatiecode toe. Volg ons op Facebook: Atrium fitnessclub  , voor updates, nieuws en workouts.        

Groepslessen
fixed-col-3-img1

Bij Atrium bieden wij veel verschillende soorten groepslessen aan. Kijk eens verder om te zien welke groepslessen bij jou passen!

LEES MEER
Leefstijlprogramma
fixed-col-3-img1

Maak nu kennis met ons Leefstijlprogramma. Voor een andere levensstijl is meer nodig dan alleen sporten. Lees nu meer over dit unieke programma

LEES MEER
Fitness
fixed-col-3-img1

Kom nu Fitnessen bij Atrium. Wij zijn 24 uur per dag geopend en bieden naast fitness ook personal training. Kijk snel verder om te zien welk fitness abonnement bij jou past

LEES MEER

Personal Training bij Atrium

Nog sneller je doelen halen met je personal trainer van Atrium Sport

Meer weten? Neem dan nu contact met ons op >>
logo-ico